Αίτηση - Δήλωση για Πανελλαδικές εξετάσεις έτους 2021

Ενημερώνουμε ότι οι μαθητές (όχι οι απόφοιτοι) του σχολείου μας που ενδιαφέρονται για τις Πανελλήνιες εξετάσεις πρέπει να υποβάλουν Αίτηση-Δήλωση από την Τετάρτη 25 ως και τη Δευτέρα 30 Νοεμβρίου 2020. Η αίτηση θα αποσταλεί με e-mail στο σχολείο στη διεύθυνση : Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε..

Να δώσετε προσοχή στις Οδηγίες-Υποδείγματος πριν τη συμπλήρωση της Αίτησης - Δήλωσης.

Οι υποψήφιοι Μουσικών Σπουδών να δώσουν ιδιαίτερη προσοχή στο αντίστοιχο αρχείο